MARBLE – 22. Doğaltaş Fuarı

cesme_rose

1995 yılında 47 firmanın katılımıyla 2.600 metrekare alan üzerinde düzenlenen MARBLE, 1998 yılında, Uluslararası Fuarlar Birliği (UFI) tarafından üyeliğe kabul edildi. Böylece ülkemizin dünya fuar otoriteleri tarafından kabul edilmiş, ilk uluslararası ihtisas fuarı olmuştur.

 

Başladığı günden bugüne her geçen yıl daha iyiye giden MARBLE, 2015’de yurtiçi ve yurtdışından 1562 katılımcıyı fuarizmir ‘de ağırlamış; fuarı 35 ülke ve yurt içinden 81 ilden sektör temsilcisi ziyaret etmiştir.

 

Ulusal ve uluslararası ziyaretçi sayısı ile dünyanın ilk üç mermer fuarı arasında olan MARBLE, sektörün trendlerini takip etmek isteyen sektörün kalbinde olan ziyaretçi kitlesiyle, fikir alışverişi ve kurulan ticari bağlantıların yüksek hacmi ile dikkat çekmektedir.

 

22. Uluslararası Doğaltaş ve Teknolojileri Fuarı, 23-26 Mart 2016 tarihlerinde, Türkiye’nin en yeni ve en modern fuar alanı fuarizmir’ de düzenlenecektir.

 

MARBLE 2015 yılında, 2014 yılına göre metraj olarak %168, katılımcı sayısı olarak %31 ve stant sayısı olarak %64 oranında büyümüştür.

 

MARBLE, bu yıl da mermer ve doğaltaş sektörünün önde gelen temsilcileriyle temas kurmak için ideal bir platform sunacak.

 

Kaynak : http://marble.izfas.com.tr/tr/anasayfa/

 

marble_     fuar-izmir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir